Толерантність врятує світ


http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/0/51/607/51607197_Gete.jpg
Перед великим розумом я схиляю голову,
Перед великим серцем я стаю навколішки.

Гете
Французький філософ – просвітитель XVIII ст. Вольтер казав: « Ваші ідеї мені глибоко огидні, але я віддам життя за право їх виголошувати!».

Погодьтеся, що досить важливо терпимо, із розумінням, толерантно ставитися до поглядів, переконань, думок, традицій, зовнішності, можливостей інших людей.


Останнім часом стало модним говорити про толерантність. Для нашої свідомості поняття «толерантність» незвичне. Нам ближче наше слово «терпимість».
Толерантність ( від лат. tolerance) – терпіння, прийняття іншої людини такою, якою вона є, зі всіма її достоїнствами і недоліками. Толерантність – це поступливість, це активна позиція, викликана визнанням прав і свобод людства.
Толерантність людей є найважливішою умовою миру і злагоди в сім’ї, колективі та суспільстві.«Людина може обійтись без багатьох речей, але не без іншої людини»,- сказав один учений. Навіть на самоті вона подумки звертається до інших людей. Наприклад, коли приміряєш новий одяг або робиш зачіску, думаєш, що скажуть твої друзі, чи не вважатимуть тебе відсталим або занадто «крутим», Попри все людські стосунки нерідко спричиняють проблеми: непорозуміння, суперечки, конфлікти. Щоб запобігти цьому, треба навчитися ладнати з різними людьми.


Толерантність – це мистецтво жити в світі несхожих людей та ідей.

Жители Стамбула тайно учили язык жестов, чтобы удивить глухого соседа

Холли Гринхау: Юная модель с церебральным параличем

Кiлькiсть переглядiв: 173